10.12.2023 21:23
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Gaasivõrkude ehitus ja projekteerimine


AS Alfatom Ehituse üheks peamiseks suunaks on gaasi jaotusvõrkude ning välimiste gaasijuhtmete ehitamine, müük, gaasiseadmete paigaldus ja hooldus (lähemalt seadmest saab lugeda SIIN) ja seejärel nende edaspidine teenindamine.

Meie ettevõtel on küllalt potentsiaali selleks, et paigaldada kui linnasiseste gaasivõrkude ja gaasisisestuse individuaalse rajatise majade ja kortermajade või tööstuslike hoonete- ja ettevõtete juurde.

- Konsultatsioonid gaasi jaotusvõrkude loetelu kohta;
- Konsultatsioonid erinevate kütesüsteemide kohta;
- Gaasivarustuse süsteemide projekteerimine;
- Gaasivarustuse ehitus- ja montaažitööd;
- Süsteemide või gaasivarustuse objektide tehniline teenindamine;
- Gaasivarustuse süsteemide või objektide parandus;
- Süsteemide või gaasivarustuse objektide tehniline diagnoos;

Gaasi jaotusvõrkude ehitusega võivad tegeleda õigust omavad ettevõted. Selle eesmärgi korraldamiseks peavad nad omama vastavat materiaal-tehnilist, normatiivset toetust ja ettevalmistatud ning sertifitseeritud personali.

Gaasijuhtmete paigaldamisel kasutavad AS Alfatom Ehituse spetsialistid kõige kaasaegsemaid materjale esirinnel olevate gaasitorude ja -armatuuri tootjatelt.

AS Alfatom Ehituse spetsialistid nõustavad Teid kõigis tekkinud küsimustes, aitavad Teil projektlahendusi ellu viia ja tagavad edaspidi ka tehnlisit ekspluatatsiooni järelvalvet.

Tööde kvaliteetne teostamine tagatakse töötajate kõrge meisterlikkuse ja suure töökogemusega. AS Alfatom Ehituse personali jaoks on väljatöötatud pideva kvalifikatsiooni ja koolituse tõstmise sisesüsteem.

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 140651 nädala jooksul: 140990 kuu jooksul: 141559