17.06.2024 14:22
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Sojussüsteemide projekteerimine ja paigaldus

 Alfatom Ehitus AS projekteerib, paigaldab ja korraldab edaspidist küttesüsteemide ning soojussõlmede hooldamist eraisikutele eramajades ja korterites kui ka ettevõtete jaoks - korteriühistutele, omavalitsustele ja äriettevõtetele tööstusobjektidel.

AS Alfatom Ehitus spetsialistid on paigaldanud ja hooldanud erinevaid küttesüsteeme nii Eestis kui ka Soomes ja Venemaal, mis siiani on edukalt kasutuses. 

Õige küttesüsteemi valiku aluseks on vaja esialgu täpselt määratleda vajalik võimsus (kW-s), siis on vajalik hoones/ruumis ettenähtud temeperatuuri hoidmiseks.
Võimsuse väljaarvestamisel võetakse arvesse:
 
- hoone üldine soojakadu;
- nõutav temperatuur erinevates hoonetes;
- vajalik õhuvahetus (eriti tähtis tööstuslikes hoonetes);
- iga ruumi eesmärk;
- töö- või elamise režiim;
;
- kütuse tüüp, mida kavatsetakse kasutada soojuskandja soojendamiseks;

Lähtudes nendest andmetest valitakse vajalik küttesüteem, küttesüsteemi kontuuride arv, nõutav pumpade ja reguleerklappide arv, juhtimisautomaatika, etapilisus või võimsuse modulatsioon.Kõik need arvutused teostatakse AS Alfatom Ehituse spetsialistide poolt kvaliteetselt ja kiirelt, kui Teie või Teie ettevõte pöördub meie poole.


Küttesüsteemide arvustus ja projekteerimine Alfatom Ehitus AS tel:

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 163271 nädala jooksul: 163610 kuu jooksul: 164179