17.06.2024 13:03
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Õhusoojendid

GAASILISED SOOJENDID

      AZUR     


Gaasi ripp-õhueelkuumendid kohtlevad otsesele horisontaalsele või vertikaalsele soojusõhu sisepuhkele. Samuti on võimalik paigaldus õhukanalite juurde.
Mudelijada hõlmab mudeleid 16 kuni 95 kW, mis töötavad maa- või veeldatud gaasil.


Laos on olemas õhueelkuumendite seinale kinnitamiseks või I-proofilile vajalikud konsoolid, komplektid gaasi juurdelülitamiseks (kuulkraan, gaasirõhu regulaator jne.), õhukanalid heitegaaside kõrvalejuhtimiseks ning samuti automaatika (juhtimis- ja reguleerimisseadmed).
Paigaldus, ekspluatatsioon ja hoold peavad olema täidetud vastavalt tegelikule kirjeldusele ning samuti kehtivatele normidele ja reeglitele.

   NIAGARA   

Gaasi õhusoojus Niagara kardinad on valmistatud eriti soojusmugavuse toetuseks tulundus-, administratiivsetes- ja tootmisruumides. Õhusoojus kardinad, olles keeruliste küttesüsteemide tähtsaks koostisosaks, tekitavad õhutõket soojuskadude jaoks, takistavad õhuvahetust kütvate hoonete ja väliskeskonna vahel väravate avamisel.

Gamma koosneb kolmest - mudelitel ulatuses 16 kuni 45 kW, mis töötavad maagaasil või propaanil. Toote kogu gamma võib töötada kaheastmelisel gaasiplokkil. Paigalduse maksimaalne kõrgus kuni 6 m.
Õhukulu regulaator edendab kuuma õhu ühtlasele jaotusele ukseava kogu pindalal pidevalt kõrge kiirusega.

 ÕHUSOOJENDID VEE SOOJUSÜLEKANDEGA

VENTIS

Ettemääratud ühiskondlikke-, haldus- ja tootmispindade, laohoonete spordisaalide jne. kütmiseks.

Õhusoojendid VENTIS kuumendavad ruumi kiiresti vajalikku temperatuurini ja samal ajal teostavad õhumasside segunemist hoones. On võimalik kasutada lisa destratifikaatorid ZEPHIR.

Vastavalt projekti nõuetele õhusoojendit VENTIS võib paigaldada kas vertikaalselt või horisontaalselt.

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 163263 nädala jooksul: 163602 kuu jooksul: 164171