25.09.2022 11:12
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Torukütteseadmed Condor (Prantsusmaa)

Gaasilised tumedad kiirgurid Condor on valmistatud suurte hoonete/ruumide efektiivseks kütmiseks, kõrgete lagedega (> 4m), halva soojustuse või märgatava ventilatsiooni mahuga. Kogu ruumi pindala või eraldi piirkondade ja hoonealade soojendamine.

 


Sel viisil gaasikiirgurid Сondor palju efektiivsem kasutatakse tootmisjaoskondade hoonetes, ladudes, terminalides, kauba- ja näitusesaalides, spordisaalides.

Mudelijada koosneb kiirguritest TRP12, TRP24, TRP36 и TRP50, mis saavad töötada maagaasil või propaanil.

 Kiirgurid sisaldavad mitu atmosfäärset põletit, tõmbeventilaatorit, 2, 3 või 4 kiirgavate torude käiku vastavalt võimsusele. Suurem kiirgavate lühidiameetriga torude arv varustavad kiirguse lisa voogud. Condor gaasikiirgurite paigaldamise kõrgus oleneb agregaadi enese võimsusest.

Kerge paigaldus tänu Condor kiirgurite erilisele konstruktsioonile. Abiseadelised paigalduseks: lihtne või koaksiaalne lõõr, gaasi juurdelülitamise komplekt, tõkkevõre jne.

Läbivedu kulude vähendamine tänu sellele, et Condor kiirgurid võivad olla paigutatud tavalistel spaatlitel.

Condor kiirgurite juhtimiseks ja reguleerimiseks paku
b Alfatom Ehituse AS nii kerged toa termostaatid kui ka erilist kontrolli- ja juhtimisüsteemi WEB-CONTROLER, mis pakub reguleerida seadet interneti kaudu, jälgida ja uurida agregaadi talitlemist ja energiatarvet.

 
Visiitiarvesti
päeva jooksul: 95283 nädala jooksul: 95622 kuu jooksul: 96191