24.05.2024 17:19
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Soojusgeneraatorid

 LANGUEDOC               AQUITAINE                             MAKE UP

 

Soojusgeneraatorid - need on erineva tihedusega hoonete õhu soojuskandjana kasutusega küttesüsteemid.
Sõltuvalt konstruktsioonist soojusgeneraatorid jaotatakse otseseks ja kaudseks (mitteotsest kuumutust).

MAKE UP - otsekuumutuse soojusgeneraator on mõeldud suurtes tööstuslikes hoonetes tarvitamiseks, kus on suur vajadus pidevalt uuendada õhku oma kiire saastamise (kahjulikud gaasid, suits, tolm) tõttu - need on keemilised, valamis-, galvaanitööstused.
Otsekuumutuse printsiip varustab kasutegurit 100%-selt (PCI) kohustuslikul seadme kehtestamisel tehases CO ja CO2 väljalase/heide andemete kontrollimisel.
Otsetoimega generaator võib olla paigaldatud hoone sees-ja väljaspool.

AQUITAINE - Kuumaõhu põranda tüüpi generaator täiendatakse vedelakütuse- või gaasipõletiga. Kasutatakse kütmiseks suurtes tootmis-, kaubandus-, ühiskondlikkes hoonetes, jaamades jne. Mõeldud otsese kuuma õhu sissepuhe või õhukanalite jaoks.

LANGUEDOC - see kompaktne soojusgeneraator on parim eluurumide õhkküte, väikeste kaupluste või rätsepatöökodade jaoks kasutades õhukanali süsteemi.
Põleti, erakordselt toodetud/produtseeritud Aircalo ettevõte poolt, töötab ilma sunnisviisilist ventilatsiooni, sisseehitatud kahekordsesse ümbrisesse terasest mineraalse vattiga ja agregaadi õhukulu reguleeritakse vastavalt paigalduse tüübile.
Tänu sellele, generaator omab erilisi akustilisi andmeid, see tähendab, et müra tase on väga madal.

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 159808 nädala jooksul: 160147 kuu jooksul: 160716