25.09.2022 11:38
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
MISTRAL

Maailma tunnustatud toode.

Mõeldud kontorite, konverentsisaalide, äriruumide, puhkekodude, võõrastemajade jne. kütmiseks, jahutamiseks ja tuulutamiseks.

Tsentraalne sektsiooni kliimaseade  Mistral on esitatatud 4 näidissuuruste poolt õhukuluga 800 kuni 6000 m3/h.
Tänu oma kompaktsusele (40 сm), Mistral paigaldatakse kergesti ruumis ripplae taga. Samuti tänu kiirele töösurvele, Mistral võib õhukanalite juurde lülitutada. Moodulkontseptsioon Mistral võimaldab efektiivselt ellu viia erinevad valikud ja variandid. Võimalik kahekordse tarinduse Mistral (kahekordne voog) kasutades energiarekuperaatorit.
Tsentraalne sektsiooniline kliimaseade Mistral vastab kõige erinevatele konditsioneerimise ja ruumide kütmise nõuetele. Hulk katseid oli läbi viidud AIRCALO spektsialistide poolt selleks, et välja töötada MISTRALi jaoks heliisolatsiooni TSR, mis võimaldab märgatavalt vähendada müra tase ja säilitada seadme kompaktsust. Nende väljatöötluste tulemuseks tekkis võimalus tsentraalse sektsiooni konditsioneeri paigaldamiseks müra tase ja õhukvaliteedi kõige nõudlikkes ruumides/hoonetes, sellistes nagu:
Claude Bernard kliinik Albi linnas, hotell HYATT Pariisis, ALBERT CAMUS lütseum ja veel tuhat rahuldatud kliente.

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 95291 nädala jooksul: 95630 kuu jooksul: 96199