24.05.2024 16:36
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Seadmete kataloog    

Üheks Alfatom Ehitus AS tööliigiks on energiasäästlike tehnoloogiate käsitlus ja kasutuselevõtt tööstuslike, ühiskondlike hoonete, põllumajanduse küte ning samuti küte rangete temperatuuri tingimuste vajalikke tehnoloogiliste protsesside jaoks.

Tänu otsesidemetele kütte-ja tehniliste seadmete tootjate ja arendajatega, me saime erakordseid tingimusi laialdasele küte- ja õhuventilatsiooni tehnika spektrile, mis vastavad kõige uuematele nõuetele efektiivsuse, energiavaru ja ökoloogia järgi.
Alfatom Ehitus AS poolt esitatud kütte- ja õhuventilatsiooni seadmed võimaldavad luua tellija nõutavaid tingimusi kõigis tööstuslike ja ühiskondlike hoonete või põllumajanduse tüüpides.

Meie poolt pakutavate seadmete võimaluste nähtavuse jaoks me valmistasime demonstratiivset graafilist mudelit, milles peegeldasime tööprintsiipi ja ühenduse võimalusi, õhu kuumutamise ja jaotuse erinevat tüüpi hoonetes.

Küttesüsteemi ja õhuventilatsiooni tarvitamise võimalused Aircalo (Prantsusmaa) ja SBM (Ptrantsusmaa) poolt.

 Klõpsake pildi peale selleks, et suurendada.


Seadmete kasutamise variandid erinevates hoonetes on esitatud meie spetsialistide poolt loodud tabelis. Sellel tabelil on üldine, soovituslik meelelaad.

 

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 159796 nädala jooksul: 160135 kuu jooksul: 160704