10.12.2023 22:20
Alfatom Gaasi ja Soojus OÜ
24 tundi
Gaasiavarii valvetelefon:
+372 35 66470
Gaasivõrkude, kõrg ja keskmise surve gaasijuhtmete ehitus ja paigaldus, kanalisatsiooni ja veetorude paigaldus, gaasiseadmete tarne ja paigaldus, projekteerimine

Kontaktid +372 35 66470
Otsing
Uudised
Eelnevad uudised
Jägmised uudised
Osa ülevaade
Katlad Bosch


Alfatom Ehitus AS katlaseadmete valik on tingitud mitme teguriga:
- kõrgeima astme kindlustusega;
- suurepäraste tehniliste omadustega;
- läbimõeldud regionaalne poliitika teeninduses;
- pidevate tootja investeeringutega innovatsioonis ja oma toote arendamine;
- laialdase seadmete skaalaga (katladest erklientide jaoks industriaalsete katladeni tehnoloogiliste protsesside jaoks);

Seepärast gaasikatelde Junkers, Bosch, Viessmann saksa margid on alati suures nõudluses.

Katlad eristatakse kasutava kütuse tüübi järgi ning samuti paigalduse viisi järgi.
Gaasikatlad võivad olla mõeldud seina ja põranda jaoks.                                                                 Samuti neid eristatakse oma võimsuse - toimivuse järgi. Praegusajal on olemas seinale paigaldatavad gaasikatlad, mille võimsus ületab 100 kW.
Täidetud katelde võimsus võib jõuda kuni 19,2 mW.

Tahkekütuselised küttekatlad töötavad tahkel kütusel. Tänu suurele kasutegurile antud katelde tüüpide jaoks ning samuti odavale kohalikule kütusele ja elektrita vallastööle, need katlad muutuvad palju rohkem nõutavaks.
Diisel katlad (vedelkütte) - mis on täispuhutava põletiga komplektis võivad välja lasta võimsust kuni 19 mW. 
Kõik katelde tüübid on valmistatud kõrgekvaliteetsetest materjalidest, olgu see eripärane hall malm või teras. Need on paljudeks aastateks ilma paranduseta teenindamiseks mõeldud koondised ja perioodilise tehnilise hooldamise tingimusel.

Junkers, Buderus või Viessmann valiku tulemuseks koos saksa kvaliteetiga saab tarbija laia valiku erineva võimsuse mudelitest, mis töötavad erinevat tüüpi kütusel, erinedes paigalduse viisides. See võimaldab kergesti valida just see küttekatel, mis vastab kõigile nõuetele ning samuti on võimeline rahuldada eespool olevaid tehnoloogiad ja olla kõige enam energiatõhus.

Visiitiarvesti
päeva jooksul: 140670 nädala jooksul: 141009 kuu jooksul: 141578